tarihinde yayınlandı

Çok Özel Herbalife Shake Tarifleri

Bu bölümde sizlerle birbirinden lezzetli çok özel herbalife shake tarifleri paylaşacağım. Fazla kilolarınızdan kurtulmak, eksik olan kilonuzu olması gereken seviyeye çıkarmak veya daha sağlıklı ve zinde bir yaşam için, Öğün Yerine Geçen Besleyici Herbalife Formül 1 Shake’lerinden (formül 1 shake vanilyalı, formül 1 shake fındıklı, formül 1 shake çikolatalı) birini kullanıyor olabilirsiniz.

Belirli bir zamandan sonra bu tatlardan bıktınız veya sıkıldınız. Ne yapacaksınız diyet programınızdan vaz mı geçeceksiniz? Onca çektiğiniz emekler boşa mı gidecek? Tabiki de hayır. Sizler için hazırladığımız birbirinden lezzetli, birbirinden farklı Herbalife Shake Tariflerimiz ile diyet programınızı renklendirecek, çeşitlendirecek, monotonluktan çıkaracak ve daha neşeli bir hale getirebileceksiniz.

Neyse lafı fazla uzatmadan shake tariflerimize geçelim;

Herbalife Shake Tarifleri

herbalife-yogurtlu-shake-tarifleri  YOĞURTLU SHAKE

  MALZEMELER (1 KİŞİLİK)

200 ml Su

3 Yemek Kaşığı Light Yoğurt

1 Yemek Kaşığı Yulaf Ezmesi

1 Çay Kaşığı Rendelenmiş Portakal Kabuğu

8 Adet Kuru Üzüm

2 Çorba Kaşığı (26 g) Herbalife Formül 1 Çikolata Aromalı Shake Karışımı

HAZIRLANIŞI

Tüm malzemeleri bir karıştırıcıya (blender) koyun ve istediğiniz kıvamı elde edene kadar karıştırın. Servis bardağınızı rendelenmiş portakal kabuğu parçacıkları ile süsleyebilirsiniz.

Servis önerisi: Suya birkaç parça buz ekleyin ve karıştırın. Buzlar yeterince parçalandıktan sonra yukarıdaki tüm malzemeleri de ekleyerek istediğiniz kıvama gelinceye kadar karıştırın.

Besin Değerleri:

Enerji: 212kkal | Protein: 15g | Karbonhidrat: 27g | Yağ: 5g

 

cilekli-kivili-shake-tarifiÇİLEKLİ KİVİLİ SHAKE

MALZEMELER (1 KİŞİLİK)

250 ml Yarım Yağlı Süt (%1,5 yağ)

75 gr Çilek (donmuş)

1 Adet Kivi (çok olgun)

1/2 Adet Orta Boy Portakal

2 Çorba Kaşığı (26 g) Herbalife Formül 1 Vanilya Aromalı Shake Karışımı

HAZIRLANIŞI

Portakalı iri parçalar halinde kesin. Kiviyi kabuğunu soyduktan sonra doğrayın. Tüm malzemeleri karıştırıcıya (blender) ekleyin ve istediğiniz kıvama gelinceye kadar karıştırın. Hemen servis edin. Servis bardağınızı kivi dilimleri ile süsleyebilirsiniz.

Servis önerisi: Süte birkaç parça buz ekleyerek karıştırın. Buzlar yeterince parçalandıktan sonra tüm malzemeleri ekleyerek istediğiniz kıvama gelinceye kadar karıştırın.

Besin Değerleri:

Enerji: 351kkal | Protein: 20g | Karbonhidrat: 54g | Yağ: 7g

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir